Jasmine Rice (One Pound) - Prep'd Tulsa
Jasmine Rice (One Pound) - Prep'd Tulsa

Jasmine Rice (One Pound)

Regular price $4.00 $0.00 Unit price per

Enjoy our perfectly steamed Jasmine Rice. A great compliment to on of our protein options! Make this week's meal prep even easier!